Оновлення ios 11 beta 2 що нового огляд зміни


Усім привіт. З вами Олег з wr-c.com. 17 днів я страждав на першій беті iOS 11. Сімнадцять! Вітаю, дорогі друзі. Купертіновци викотили другу бету і ... як я невимовно радий що нарешті-таки мої пристрої знайшли відносну стабільність і дзен. Традиційно я розповім про всіх найважливіших нововведень і виправлення в прошивці, про те як вона працює і багатьох інших цікавих дрібницях. Так що буде цікаво.

Смотрите также: Когда выйдет ios 11 beta 2 | ios 11 beta 2 что нового https://wr-c.com/ios-11-beta-2/

Ios 11 beta 2 дата виходу

Перше і найголовніше неймовірну кількість дитячих і не дуже багів. Тепер система стала дійсно юзабельна. Apple привела цілий список мікрозаплаток які надають належний рівень стабільності і комфорту. Завантажити і подивитися PDF-файл можна з прикріпленого коментаря. Правда вся інфа англійською. Але все ж ще залишилося досить багато дрібних багів, начебто тормознутого 3D Touch або артефактах на деяких іконах, лагах в анімації, але все ж робота була проведена дійсно колосальна. Друге - підросло час автономної роботи.

Ios 11 beta 2 що нового

Ios 11 beta 2 що нового

Батарейка тепер не так швидко тане, а якщо ще скористатися порадами з попереднього відео, ссилочку в правому верхньому куті, так взагалі пристрій може приємно здивувати. Бети ... вони такі ... Третє - продуктивність. Вона однозначно підросла. Система стала працювати спритніше. Інтерфейс працює набагато плавніше, зникли подвисания. Синтетичні тести що в GeekBench 4, що в Antutu показали приблизно однакові результати, та й це просто цифри, не більше. Але все ж реальні тести продуктивності в польових умовах показують, що фінальний реліз iOS 10.3.2 працює швидше. Це відчутно помітно на iPhone 5s і iPhone 6. На iPhone 6s і iPhone 7 різниця слабо помітна, але все-таки вона є.

Вихід ios 11 beta 2

Вихід ios 11 beta 2

А тепер переходимо до нововведень, які чекають в новій прошивці: Виправлено відображення віджетів, які тепер не обрізаються по краю. Але ось з розгорткою сторонніх віджетів проблема залишилася - кнопки більше, менше не інтегрували. Музичний віджет раніше з'являвся на екрані блокування навіть якщо натиснути паузу в плеєрі і взагалі, жив якийсь власним життям. Тепер все поправили.

Ios 11 beta 2 зміни

Ios 11 beta 2 зміни

Запрацювала функція «Не турбувати» під час водіння. iPhone самостійно визначає, коли водій знаходиться за кермом, шляхом розпізнавання руху або при підключенні до мультимедіа і блокує доставку повідомлень. По суті це і є функція не турбувати, тільки з автоматичним включенням /відключенням по ситуації. Ця установка опціонально і щоб не набридало можна її включати вручну в налаштуваннях. Також для водіння прикрутили дві функції автовідповідача.

Оновлення ios 11 beta 2

Оновлення ios 11 beta 2

До речі, вас теж дратує новий алгоритм роботи тактильної віддачі Taptic Engine? При оновленні на iOS 11 він став працювати якось дивно, ніби зламався. Причому це не скрізь. Наприклад, такі симптоми спостерігаються в пункті управління. І так, розробники з Apple, поверніть тактильну віддачу при відкритті центру повідомлень та пункту управлінь. Ну адже круто ж працювала. Додали можливість відкривати пункт управління в програмах. Як же дратувало в першій беті що не можна було відкривати пункт управління у всіх додатках. А ось в секундоміре чомусь прибрали можливість використання жесту 3D Touch для швидкого налаштування. Будемо сподіватися що це баг-нововведення і його пофиксили. Самі іконки в Пункті управління при активації отримують не противну жовту, а приємну чорну інверсію кольору.

Ios 11 beta 2 огляд

Ios 11 beta 2 огляд

Відремонтували кнопку активації Bluetooth. Раніше він світився навіть при вимкненому модулі і не завжди адекватно реагував, що дуже дратувало. Злегка оновлена анімація відкриття і закриття додатків. Помітити можна тільки якщо тримати два пристрої зі старою і новою прошивкою. Також освіжили анімацію для повідомлень в центрі повідомлень. Якщо пройти в Настройки - Повідомлення, то можна побачити новий пункт - повідомлення в iCloud. Так-так, це та сама фішка яку показали на WWDC. Тепер повідомлення не втечуть навіть при повному зносі системи. Правда тумблер поки не активний, так і в самих налаштуваннях iCloud нічого такого не з'явилося. Чекаємо наступної бети.

Ios 11 beta 2 відгуки

Ios 11 beta 2 відгуки

В налаштуваннях камери з'явилася можливість відключення сканування QR-кодів. Функція крута і кому може знадобитися її вимкнути я не розумію. А ще в додатку камера в першій беті з'явилося нова панель з фільтрами замість сітки. Одним фільтром стало більше, але в першій беті при активації фільтрів відбувалися графічні артефакти. У другій беті їх виправили. В налаштуваннях Safari в розділі Додатки стали доступні нові експериментальні функції. Навіщо вони потрібні я поки не знаю. Потім з'явиться час - обов'язково затестіть, і я вам про них розповім.
Ios 11 beta 2 iguides

Ios 11 beta 2 iguides

В налаштуваннях клавіатури з'явилася можливість відключити новий вид клавіатури для набору однією рукою або переключитися на клавіатуру для лівшів або правшів. Практичної користі опція не має, тому як все і так можна зробити при сильному натисканні на клавіатуру. У деяких інших додатках з'явилися підказки про нові функції. Наприклад, в додатку Фото свайп вгору відкриває нові ефекти Live Photos. При перегляді зображень з нижнього ряду пропала кнопка Змінити. Вона тепер знаходиться в правому верхньому кутку замість меню Детально.

Apple випустила ios 11 beta 2

Apple випустила ios 11 beta 2

У магазині додатків App Store якщо перейти у вкладку Оновлення, відкрити настройки учетки і зайти в розділ куплених то можна побачити рядок пошуку. Раніше його не було, що дико дратувало коли шукаєш явну на акаунті софтину. На цьому все. Зрозуміло в системі є ще купа мікрозмін, на які просто немає бажання витрачати ні ваш, ні мій час. Оновлюватися чи ні? Незважаючи на те що друга бета для розробників стала краще, я рекомендую почекати хоча б до першої публічної бети, яка повинна вийти на початку липня. Бо будете шукати інструкцію по відкату.

Опубликовано 07.07.2017

Добавить комментарий
Проект ENERGY-PORTAL.ORG.UA © 2018